.

.

Совршен Babyoft Лицето Тело Козметички Puffponge Бања Прав Сад Кутија Случај Tong6

Совршен Babyoft Лицето Тело Козметички Puffponge Бања Прав Сад Кутија Случај Tong6

DEN 45.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YAS
Број На Модел На:
DD1122
Материјал:
PP(тело-knob), акрилик(издувам коса), styrene смола(капак)
Количина:
1pc
Тип На Објект:
Козметички Издувам

Стоката во категоријата