.

.

Лето Долго Дише Породилно Фустани Породилно Фотографија Реквизити Бремени Облека Бремени Облекуваат Жените Се Облекуваат За Слободни Превозот

Лето Долго Дише Породилно Фустани Породилно Фотографија Реквизити Бремени Облека Бремени Облекуваат Жените Се Облекуваат

DEN 542.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Породилно Големина:
S, M, L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Половина
Стил:
Повик
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Chiffon
Јака:
Брод Вратот
Декорација:
Никој
Се продава:
памук породилно облекува за фотографија реквизити
Објектот:
породилно фотографија фустан
Облека за:
Породилно Фотографија Облека
бременост:
бременоста фотографија реквизити
Се облекуваат:
породилно фустани
се облекуваат за:
облека за бремени
облека за:
облека за бремени жени
бремени фотографија:
бременоста фустан фотографија
бремена:
за бремени жени фотографија проп
боја:
Виолетова

Стоката во категоријата