.

.

Мотоцикл Флексибилни Стигнале Шлем Багаж Еластична Јаже, Врвка Со 2 Куки 1PC трговија на големо

Мотоцикл Флексибилни Стигнале Шлем Багаж Еластична Јаже, Врвка Со 2 Куки 1PC трговија на големо

DEN 70.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
wupp
Материјал:
гумени бендот
Количина:
1 Компјутер
Должина:
65cm
точка законик:
1E0047

Стоката во категоријата