.

.

Флип Случај За Google Пиксели XL 5.5 Телефон Торба Книга Покрие Паричникот Кожна Торба Тешко Пластични Телефон Кожата Случај Со Држачот

Флип Случај За Google Пиксели XL 5.5 Телефон Торба Книга Покрие Паричникот Кожна Торба Тешко Пластични Телефон Кожата

DEN 119.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Бизнис,Обична,Симпатична,Сјајна,Егзотични
Големина:
For Google Pixel XL 5.5
Карактеристики:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
боја:
Црно;Сина;Кафеава;Злато;Трендафил
Материјал:
Најдобри СТП кожа+ Оригинални Тешко Пластични случај
Камерата:
Точни камера на задната страна
одговараат за:
За Google Пиксели XL 5.5
Опис:
Флип паричникот случај со кредитна картичка носителот / Пари на слот за
Стил:
Флип +Назад случаи
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Пад на превозот:
Поддршка
категорија:
мобилна галантерија
Место на Потекло:
Шенжен Кина

Стоката во категоријата