.

.

4pcs Замена Четка за заби Глави За Philips HX1620 HX1630 HX1610

4pcs Замена Четка за заби Глави За Philips HX1620 HX1630 HX1610

DEN 64.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Четки За Заби Главата
Материјал:
Пластични
Големина:
7cm / 2.8in
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
1007
Бренд Име:
vbatty
Количина:
4 парчиња
SKU:
1007
Тип:
Четки За Заби Главата
квалитет:
4 парчиња
како да се користи:
Едноставни замени четка, како и обично
Про Здравје :
Прецизност Чисти,Dual Чисти
ОЕМ:
Yes
Материјал:
ПОМ Пластика & Dupont Tynex & 304 од не ' Рѓосувачки Челик
се применуваат:
За Philips HX1620 HX1630 HX1610
Трговија на големо:
Yes
toothbrushType:
Sonicare

Стоката во категоријата