.

.

Tuya Уметност светло сина боја бледо животинско летаат патување дизајн позадина за дете соба позадина на ѕид ѕид-хартија

Tuya Уметност светло сина боја бледо животинско летаат патување дизајн позадина за дете соба позадина на ѕид ѕид-хартија

DEN 671.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Водоотпорен
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
Забава,Трговија,Апарати За Домаќинство
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
3015-1
Бренд Име:
Tuya Уметност
Стил:
за деца
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткаенини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Децата' Соба
боја:
Светло Сина
Слика:
летаат патување
Стил:
децата како
испорака:
Бесплатен превозот
цена:
Попуст
Употреба:
дете соба позадина, деца позадини

Стоката во категоријата