.

.

1 Сет Pentagonal Крстот Расклопување Алатка Шрафцигер За Apple За Macbook air Лаптоп

1 Сет Pentagonal Крстот Расклопување Алатка Шрафцигер За Apple За Macbook air Лаптоп

DEN 66.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Број на Парчиња:
1 сет
Бренд Име:
alloet
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
As shown
Број На Модел На:
11
Материјал:
челик + пластика
Нето тежина:
70g

Стоката во категоријата