.

.

1PCS Вратата, Аларм Светилка Светло Црвени Со Светилка-приклучок Светилка носителот Одговара За ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Jetta 6Q0 947 411 6Q0 947 411 А 1J0 947 411 E

1PCS Вратата, Аларм Светилка Светло Црвени Со Светилка-приклучок Светилка носителот Одговара За ФОЛКСВАГЕН Буба Голф

DEN 196.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Поло-Година:
2007,2003,2006,2005,2004
Фолксваген Модел:
Поло
Lumens:
2400Lm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
jiexiayu
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
Wattage:
5W
Име На Модел:
6Q0 947 411
Објектот Тежина:
0.1
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Напон:
12V

Стоката во категоријата