.

.

DF150AA160 IGBT Модул ДИОДИ ТРИ ФАЗИ МОСТ ТИП

DF150AA160 IGBT Модул ДИОДИ ТРИ ФАЗИ МОСТ ТИП

DEN 619.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Придушници
Број На Модел На:
DF150AA160 F150AA160 150AA160
Исти Цевка:
T5
Баласт:
Електронски
Гаранција:
365 дена
Фактор На Моќност Надомест:
Активни
Карактеристики:
IC

Стоката во категоријата