.

.

Гума Doormat За Влезна Врата Кат Мат Добредојдовте Дома Тексас Не се лизга Doormat 30 инчен од 18 инчи Машина Перат Не-плетени Fab

Гума Doormat За Влезна Врата Кат Мат Добредојдовте Дома Тексас Не се лизга Doormat 30 инчен од 18 инчи Машина Перат

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
23x15 Inch, 18x30 Inch
Бренд Име:
DINGJI
Спецификација:
1
Употреба:
Отворено
Стил:
Американски Стил
Примена:
1
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
Ходникот
Шема:
Печатени
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Функција:
Против Пролизгување
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Печатени
23x15 Инчен:
23x15 Инчен
18x30 Инчен:
18x30 Инчен

Стоката во категоријата