.

.

Крстот Pendant Ѓердани Жени Мажи INRI Исус Крсте Христијанството Накит Златна Боја Исус од Назарет

Крстот Pendant Ѓердани Жени Мажи INRI Исус Крсте Христијанството Накит Златна Боја Исус од Назарет

DEN 141.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
60090075
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Накит Тип:
INRI Исус Крсте Христијанството Накит Златна Боја Исус од Назарет
позлата:
24K Злато Вакуум Позлатен
Гаранција:
Две Години Гаранција
Големина:
5.8cm
Метали Тип:
Злато Позлатен
ѓердан:
50cm/19.6 инчен

Стоката во категоријата