.

.

Древните Кинески антички скулптури на сребро позлатен бронзени скулптури птица Паун

Древните Кинески антички скулптури на сребро позлатен бронзени скулптури птица Паун

DEN 1271.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Будизмот
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бакар
Денот на таткото на подароци,:
подароци,
Божиќ подароци:
Божиќ
Денот на благодарноста подароци:
Денот на благодарноста
бесплатен превозот:
превозот
евтини транспорт:
Транспорт
Дома Декор:
оркестарот

Стоката во категоријата