.

.

ЗА ХОНДА XR 250R/XR 400R 1996-2004 Задните Фендер Замена Носителот Заградата, Мото Додатоци

ЗА ХОНДА XR 250R/XR 400R 1996-2004 Задните Фендер Замена Носителот Заградата, Мото Додатоци

DEN 681.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
PP
Објектот Ширина:
2.30cm
Објектот Висина:
1.30cm
Објектот Тежина:
310g
Име На Модел:
50RF175431845
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Должина:
6.50cm
Motobike Направи:
Хонда

Стоката во категоријата