.

.

433MHz Амбиентниот Безжична Метеоролошка Станица LCD Дигитален Термометар Затворен Надворешен Сензор Електронски Термометар -B119

433MHz Амбиентниот Безжична Метеоролошка Станица LCD Дигитален Термометар Затворен Надворешен Сензор Електронски Термометар

DEN 268.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
2.0 - 3.9 Инчи
Моќност Тип:
AAA Батерија
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
50°C - 69°C
Број На Модел На:
50PBSDDSA
Употреба:
затворен отворено
Теорија:
Термо-hygrometer Станица

Стоката во категоријата