.

.

Бебе Rompers Топло Дебела Облека Зима Плетени Џемпер Новороденче Момче Девојки Качување Jumpsuit Божиќ Елени Маскирани Outwear CL5008

Бебе Rompers Топло Дебела Облека Зима Плетени Џемпер Новороденче Момче Девојки Качување Jumpsuit Божиќ Елени Маскирани

DEN 693.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
9M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Материјал Состав:
Волнени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
TONICHELLA
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
cl5008
Шаблон Тип:
Цртан филм

Стоката во категоријата