.

.

5V 8A 40W Напојување Возачот Конвертор Лента Светлина 100V-240V DC Универзална Регулирани Префрлување за видео надзор Камерата/LED/Следат

5V 8A 40W Напојување Возачот Конвертор Лента Светлина 100V-240V DC Универзална Регулирани Префрлување за видео надзор

DEN 102.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
EP-JAH-A040-05
Бренд Име:
EFOSE

Стоката во категоријата