.

.

Аркадија spa филтерот 203x125MM Alventi топла када филтер Кобалт Монарх бањи Вител - O2 Кобалт

Аркадија spa филтерот 203x125MM Alventi топла када филтер Кобалт Монарх бањи Вител - O2 Кобалт

DEN 936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Спа Кади
Капацитет:
4 Луѓе
Број на Авиони:
30
Amperage:
15A
Број На Модел На:
Филтер-1123
Бренд Име:
FGHGF

Стоката во категоријата