.

.

10мм 20pcs 3 Бои Позлатен Earring Studs,Обетки Празно/База,Одговара 10мм Стакло Cabochons,earring поставување;Earring Bezels

10мм 20pcs 3 Бои Позлатен Earring Studs,Обетки Празно/База,Одговара 10мм Стакло Cabochons,earring поставување;Earring

DEN 25.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Wadsfred
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Тип На Објект:
накит наоди
Метали:
Доведе слободни и Никел слободни

Стоката во категоријата