.

.

16mm-75mm цртан филм преносот на топлината ти благодарам laluroe печати Grosgrain Лента 10 јарди/многу webbing подарок завиткување

16mm-75mm цртан филм преносот на топлината ти благодарам laluroe печати Grosgrain Лента 10 јарди/многу webbing подарок

DEN 83.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
16mm, 22mm, 25mm, 38mm, 50mm, 75mm
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Т Р
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Полиестер
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
3 inch
Снабдување Тип:
OEM Услуга
снабдувач:
производител
is_customized:
Yes
боја:
како на слика

Стоката во категоријата