.

.

2017 Зима и Топло, Едно парче Luffy Трафалгар Законот за Печатење Суичери Мажите Плус Големина Патент Дуксери Harajuku машки Капут Јакна Cosplay

2017 Зима и Топло, Едно парче Luffy Трафалгар Законот за Печатење Суичери Мажите Плус Големина Патент Дуксери Harajuku

DEN 1418.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Стил:
Preppy Стил
Материјал:
Памук,Rayon
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Стоката во категоријата