.

.

Издржливи 80kpa Мини Електрични Вакуум Воздушна Пумпа Негативен Притисок Вшмукување 5L/min DC 12V Апаратот За Дома

Издржливи 80kpa Мини Електрични Вакуум Воздушна Пумпа Негативен Притисок Вшмукување 5L/min DC 12V Апаратот За Дома

DEN 667.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Воздушна Пумпа
Бренд Име:
Mayitr
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
електрични вакуум пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Примена:
Воздух
Гориво:
Воздух
Структура:
електрични вакуум пумпа
Притисок:
Други

Стоката во категоријата