.

.

10m/Тркалаат Палачинка Хартија Streamers DIY Хартија Букет Виткање за Празнична Свадба Партија Врнежи Настан Празник Оркестарот Позадина

10m/Тркалаат Палачинка Хартија Streamers DIY Хартија Букет Виткање за Празнична Свадба Партија Врнежи Настан Празник

DEN 37.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Број На Модел На:
палачинка streamer
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
SUNBEAUTY
Шема:
Полна Боја

Стоката во категоријата