.

.

Луксузен Подарок Pen ЦРНА ГОРА, Блек Метал ролер пенкало Деловни канцелариски материјали Пишување roller ball пенкало рефил Бесплатен Превозот

Луксузен Подарок Pen ЦРНА ГОРА, Блек Метал ролер пенкало Деловни канцелариски материјали Пишување roller ball пенкало

DEN 139.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Течност-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
802
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА

Стоката во категоријата