.

.

Вистински 18K Злато Pendant Со Слатководни Бисер Ѓердани Жените,Трендовски Златен Накит Девојки Партија Подарок 925 Сребрен Ѓердан Синџир

Вистински 18K Злато Pendant Со Слатководни Бисер Ѓердани Жените,Трендовски Златен Накит Девојки Партија Подарок 925

DEN 1552.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Гем Боја:
бел бисер pendant, розова бисер pendant, виолетова бисер pendant
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Жолто Злато
Сертификат Број:
1411040437
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Certificate Type:
ЦВА
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метал Печат:
18k
Број На Модел На:
Вистински К18 златен накит
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Страна Камен:
бисер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Ќе Благородна
Pendant Големина:
слатководни бисер pendant
Слатководни Бисер квалитет:
ААА одделение
Природен бисер форма:
вистински бисер pendant
слатководни бисер pendant:
вистински бисер pendant
925 сребрен ѓердан:
45см
природен бисер приврзоци:
бисер pendant ѓердан

Стоката во категоријата