.

.

JIAYITIAN Rear View Camera За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Lupo 1998~2006 CCD Обратна Камерата /Табличка Светилка/Паркинг Помош

JIAYITIAN Rear View Camera За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Lupo 1998~2006 CCD Обратна Камерата /Табличка Светилка/Паркинг

DEN 613.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Алармот Тип:
Алармни Системи
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
JIAYITIAN
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Водоотпорен:
IP68
Агол На Гледање:
170 степен
Паркинг Видот На Помош:
Rearview Rear View Camera
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Жица или Безжично:
Жица
Сензор на слика:
PC7080 Сензор
Инсталиран Позиција :
Го Замени Еден Од Табличка Светилки

Стоката во категоријата