.

.

Нови Зима Жените Молив Надолу Памучни Панталони Дами Панталони со Висок Појас Долго Панталона Женски Плус Големина Топло Згусне Сомот Панталони WZ114

Нови Зима Жените Молив Надолу Памучни Панталони Дами Панталони со Висок Појас Долго Панталона Женски Плус Големина

DEN 747.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Жените Панталони WZ114
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер,Памук,Faux Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Бренд Име:
ECTIC
Декорација:
Никој
Сезоната:
Зима

Стоката во категоријата