.

.

10pcs 650nm 6mm 3V 5mW Ласерски Точка Диоди Модул

10pcs 650nm 6mm 3V 5mW Ласерски Точка Диоди Модул

DEN 41.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
3V ласерски диоди
Бренд Име:
GOOGCHIP

Стоката во категоријата