.

.

1Pair Браун Stitched Кожа MTB BMX Патот Планински Велосипедизам Велосипед Велосипед Handlebar Крајот Костец

1Pair Браун Stitched Кожа MTB BMX Патот Планински Велосипедизам Велосипед Велосипед Handlebar Крајот Костец

DEN 44.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
QILEJVS
Ширина(см):
2,2 см
Должина (cm):
12CM
Материјал:
Вештачка кожа,NBR
боја:
Браун,Како слика се прикажани
Количина:
1 Пар (гума plug вклучени)
Број На Модел На:
D22055

Стоката во категоријата