.

.

REALSHINING Прозорец Мачка 3D Кристал Полн Плоштад Дома Декор DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Моделот на Дијамант Везови FS594

REALSHINING Прозорец Мачка 3D Кристал Полн Плоштад Дома Декор DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Моделот на Дијамант

DEN 189.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
size 25x20cm, size 30x24cm, size 40x30cm, size 50x40cm, size 60x45cm, size 65x50cm, size 70x55cm
Бренд Име:
RealShining
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорации
Надворешното Пакување:
Во текот 35x45cm кутија за пакување,подолу 35x45cm торба за пакување
Тема:
прозорецот мачка
Број на Бои:
30-45 бои(Зависи од големини)
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Колекции Внатрешни Алатки:
Пенкало,Лепак,Зелена Плоча,Tweeser
Предност:
Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Фабрика
Дијамант големина:
2.5mmx2.5mm

Стоката во категоријата