.

.

TOMEFON ABS Мат За Хонда Џез HR-V 2014 2015 Внатрешната Врата се Справи со Сад Првенство Покрие Decal Авто Налепница Автомобил Внатрешни работи Стил 4pcs

TOMEFON ABS Мат За Хонда Џез HR-V 2014 2015 Внатрешната Врата се Справи со Сад Првенство Покрие Decal Авто Налепница

DEN 419.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TOMEFON
Година:
За Хонда ФИТ ЏЕЗ 2014 година 2015 година
Име На Модел:
163091
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.51kg
Материјал Тип:
abs matte
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Стоката во категоријата