.

.

FS 4 парчиња Х работи црна петро инјектор за гориво 23250-28030 23209-28030 за Toyota RAV4 1AZ 2AZ гориво млазницата

FS 4 парчиња Х работи црна петро инјектор за гориво 23250-28030 23209-28030 за Toyota RAV4 1AZ 2AZ гориво млазницата

DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Amarok-Година:
2010
Објектот Должина:
23250-28030
Бренд Име:
PABOKAY
Материјал Тип:
23250-28030
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
is_customized:
23250-28030
Фолксваген Модел:
Amarok

Стоката во категоријата