.

.

Jiguoor 20mm QD Bipod Прашка Адаптер Тешки Брзо се Оддели Ослободување на Планината Адаптер Обемот Picatinny Железнички Планината За Фенерче

Jiguoor 20mm QD Bipod Прашка Адаптер Тешки Брзо се Оддели Ослободување на Планината Адаптер Обемот Picatinny Железнички

DEN 126.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Рефлектори
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Wattage:
-
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Функција:
Само За Одбрана,Шок Отпорни
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
полнач:
Не Е Применливо
Зум:
No
Лумен:
Други
Осветлување Растојание:
< 50 m
Бренд Име:
jiguoor
Водоотпорен:
No
Тип На Светилка:
-
Поддршка Dimmer:
Една датотека
сертификација:
CE
Број На Модел На:
-
Модел на LED Монистра:
-
Извор На Светлина:
-
Тип На Батерија:
-

Стоката во категоријата