.

.

TIANXINYUE ss3-16 Микс Големини 1330pcs Смарагд Кристал помине Rhinestones Не амбуланта корегирање FlatBack лепак на Ткаенина кристал

TIANXINYUE ss3-16 Микс Големини 1330pcs Смарагд Кристал помине Rhinestones Не амбуланта корегирање FlatBack лепак

DEN 139.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Емералд
Големина:
Multi
Број на Компјутери:
1330pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
Смарагд микс големини
Обликот:
Круг
Техника:
Лепак За
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Бренд Име:
TIANXINYUE
Употреба:
Помине Уметност
Назад:
sliver Foiling
боја:
Аквамарин
Големина:
ss3 ss4 ss5 ss6 ss8 ss10 ss12 ss16 ss20 ss30

Стоката во категоријата