.

.

обичај TPU етикети за костими за капење, облека, спортски носат, водоотпорен и висока постојаност на боја на перење, да го прифати мали цел

обичај TPU етикети за костими за капење, облека, спортски носат, водоотпорен и висока постојаност на боја на перење,

DEN 2400.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Печатени
Бренд Име:
Pinli
Етикета Вид:
Главната Lables
Број На Модел На:
P005298
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Функција:
Еко-Пријателски,Перат

Стоката во категоријата