.

.

Бесплатни Гравирање Медицински Предупредување ID Силикони Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Хривнија

Бесплатни Гравирање Медицински Предупредување ID Силикони Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Хривнија

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
prjewel
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
PJ-БС-073
Стил:
Панк
Обликотшема:
Медицински
Функција:
Медицински Накит
Синџир Тип:
Силикони
Метали Тип:
Силикони
боја:
Црна
За:
Машки и женски
Silocone:
висок квалитет ,Не-токсични за заштита на животната средина
испорака:
Бесплатен Превозот AliExpress Стандард или да плаќаат EMS/DHL
Користат За:
Подарите Подарок

Стоката во категоријата