.

.

Лов Пиштол Додатоци Airsoftsports Тактички Прикривање Пиштол Пиштол Holster Ipsc Sig Sauer P226 220 228 229 Црн Тен Зелена

Лов Пиштол Додатоци Airsoftsports Тактички Прикривање Пиштол Пиштол Holster Ipsc Sig Sauer P226 220 228 229 Црн Тен

DEN 374.00
DEN 374.40
-0 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, зелена, Песок
Бренд Име:
CLUSGO
Број На Модел На:
Лов Пиштол Додатоци
Материјал:
Полиуретански
Објектот Тип 1:
Airsoft Пиштол Појас Holster
ОДГОВАРА ЗА:
За Sig 220 226 228 229
Примена:
Воена & тактички & Полицијата & airsoft/ пиштол/ Надворешна лов
боја:
Црно-Тен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Услуги:
OEM Услуга
Објект Од Тип 2:
IPSC Борба Макбаскет Рака Пиштол Половината Футроли

Стоката во категоријата