.

.

3 Парче Платно Ѕид Уметност Нордиските Сликарство Црвена Сина, Зелена Цвет Нордиските Стил Акварел Сликарство Флорални Уметност Отпечатоци Dropshipping

3 Парче Платно Ѕид Уметност Нордиските Сликарство Црвена Сина, Зелена Цвет Нордиските Стил Акварел Сликарство Флорални

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
30x30cm x3, 40x40cm x3, 50x50cm x3, 60x60cm x3
боја:
БЕЗ РАМКА, РАМКА СО
Стил:
Модерна
Бренд Име:
чиста уметност простор
Материјал:
Платно
Обликот:
Плоштад
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No

Стоката во категоријата