.

.

ThreeGraces Одлична Зголеми Златна Боја ААА+ Кубни Циркони Класичен Вода Капка Голема Кристал Свадба Обетки Свадба Накит ER374

ThreeGraces Одлична Зголеми Златна Боја ААА+ Кубни Циркони Класичен Вода Капка Голема Кристал Свадба Обетки Свадба

DEN 182.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
ThreeGraces Накит
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
ER374
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубен Циркони
Метална боја:
Бело Злато Боја / Златна Боја / Розово Злато Боја
Стил:
Луксузна Се Зголеми Боја Обетки За Свадба
Главниот Камен Боја:
Бела
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера , Свадба Банкет
Функција:
Свадба / Партија / Daliy Фустан/ Додатоци
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/Ќерка/Жени/Дами
квалитет:
ААА+кубни циркони
earring големина:
3.2*1.4 cm
дизајн:
Класичен , Капка Вода , Peardrop , Teardrop

Стоката во категоријата