.

.

La Mort Хип Хоп Машки Топ маици О-Вратот Кратко Sleeve Памук Блузи & Tees Слободно Облека Кошула со Врвен Квалитет

La Mort Хип Хоп Машки Топ маици О-Вратот Кратко Sleeve Памук Блузи & Tees Слободно Облека Кошула со Врвен Квалитет

DEN 475.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Печати
боја:
Црна,Бела,Сина,Црвена,Жолта,Сина,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина
SKU:
ZEWA12La Mort

Стоката во категоријата