.

.

НОВИ реле P3CN012W1 P3CN012 3CN012W1 DIP5 20PCS/МНОГУ

НОВИ реле P3CN012W1 P3CN012 3CN012W1 DIP5 20PCS/МНОГУ

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Теорија:
Електромагнетни Штафета
Употреба:
Авто
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
P3CN012W1 реле
Извор На Енергија:
DC

Стоката во категоријата