.

.

24V 2.08 НА 25W Напојување Возачот Конвертор Лента Светлина 100V-240V DC Универзална Регулирани Префрлување за видео надзор Камерата/LED/Следат

24V 2.08 НА 25W Напојување Возачот Конвертор Лента Светлина 100V-240V DC Универзална Регулирани Префрлување за видео

DEN 151.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
EFOSE
Број На Модел На:
EP-JAH-025CB-12

Стоката во категоријата