.

.

AVR 12-1A2D Автоматски Регулатор на Напон Една Фаза Бензински Генератор Делови

AVR 12-1A2D Автоматски Регулатор на Напон Една Фаза Бензински Генератор Делови

DEN 1320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
12-1A2D
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
AVR Автоматски Регулатор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
AVR 12-1A2D
Производителот Дел Број:
AVR 12-1A2D

Стоката во категоријата