.

.

Смешни Печатени Doormat Копчиња Паричник, Мобилен Телефон Декоративни Вратата Мат Внатрешна и Надворешна Кат Мат Не ткаени Врвот 18x30

Смешни Печатени Doormat Копчиња Паричник, Мобилен Телефон Декоративни Вратата Мат Внатрешна и Надворешна Кат Мат Не

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
23x15 Inch, 18x30 Inch
Бренд Име:
DINGJI
Спецификација:
1
Употреба:
Отворено
Стил:
Американски Стил
Примена:
1
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1
Возрасна Група:
Возрасни лица
Примена:
Ходникот
Шема:
Печатени
Техника:
Не-ткаени Текстилни
Функција:
Против Пролизгување
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Печатени
23x15 Инчен:
23x15 Инчен
18x30 Инчен:
18x30 Инчен

Стоката во категоријата