.

.

Безбедносни Брави мулти-функција за безбедност го заклучите безбедносни мерки Дете Доенче Бебе Деца, Безбедност за Деца -P101

Безбедносни Брави мулти-функција за безбедност го заклучите безбедносни мерки Дете Доенче Бебе Деца, Безбедност за

DEN 39.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кабинетот Заклучи & Ремени
Спецификација:
4
Употреба:
Вратата
Број На Модел На:
2S50259-BL
Материјал:
Пластични
Функција:
Кабинетот Кодот
Бренд Име:
OOTDTY

Стоката во категоријата