.

.

10 Пара памук, Свила 3 слој Tassel dangle Обетки,Отворајќи Кристал Tassel Накит,За Жени Бохемија Обетки Божиќ подарок ER343

10 Пара памук, Свила 3 слој Tassel dangle Обетки,Отворајќи Кристал Tassel Накит,За Жени Бохемија Обетки Божиќ подарок

DEN 960.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ER343
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
JUSTWELL

Стоката во категоријата