.

.

2pc Бела Светилки BA9S BAX9S BAY9S T4W H6W H21W Led 12V-24V Автомобил LED 5730 2 SMD LED Внатрешни работи Светилки за Читање Светлина Автомобил Светлина Sourse

2pc Бела Светилки BA9S BAX9S BAY9S T4W H6W H21W Led 12V-24V Автомобил LED 5730 2 SMD LED Внатрешни работи Светилки

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
BA9S T4W, BAX9S H6W, BAY9S H21W
Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Wattage:
1W
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Интерфејс Тип:
BA9S
Име На Модел:
BA9S-7630-2-Б
Објектот Тежина:
0.01
Температура На Боја:
12000K
Бренд Име:
Ruiandsion
Lumens:
80lm
LED тип:
5630
Достапен штекер:
BA9S/BAX9S/BAY9S
боја:
Бела/СИНО/AMBER
Лумен:
80lm
моќност:
За 1W
Напон:
DC12V/24V
Led количина:
2 ПАРЧИЊА 5630 по сијалица
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Хонда
гаранција:
12 месеци

Стоката во категоријата