.

.

10pcs 2018 Нова Точка Коса Бенд Девојки Bowknot Headband Фотографија Реквизити Деца Додатоци Bandeau Bebe

10pcs 2018 Нова Точка Коса Бенд Девојки Bowknot Headband Фотографија Реквизити Деца Додатоци Bandeau Bebe

DEN 349.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Hongmao
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Dot
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
Петнаесет илјади шест сто четириесет и два
turbante:
headband бебе
бебе Bandanas/ бебе Глава заврши:
девојки коса додатоци
faixa де cabelo став bebe:
бебе девојка деца коса додатоци
бебе turban headband:
Headbands bowknot за бебе

Стоката во категоријата