.

.

Hongbo Мода Мерилин Монро Перница Покрива Класичен Идол Перница Покрие Невидливи Патент плоштадот Фрли Перница Случај Дома Декор

Hongbo Мода Мерилин Монро Перница Покрива Класичен Идол Перница Покрие Невидливи Патент плоштадот Фрли Перница Случај

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
141
Обликот:
Плоштад
Стил:
Жакард
is_customized:
No
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Други
Употреба:
Перница

Стоката во категоријата