.

.

8мм бесплатен превозот hotsale мешана боја кристал кристал Shamballa Монистра хривнија spacer многу модни може да се избере боја мушка

8мм бесплатен превозот hotsale мешана боја кристал кристал Shamballa Монистра хривнија spacer многу модни може да

DEN 305.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.9g
Број На Модел На:
најдобри 8мм spacer мушка
Материјал:
Кристал
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Бренд Име:
lapetus
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
Глина+ Најдобри Кристално
Пакување:
Апсолутно Безбедна И Добро За Производи Во Превозот

Стоката во категоријата