.

.

FS Грејач Фан Компресор Моторни Отпорник Регулаторот Контрола 7701051272 За Рено Clio II Thalia

FS Грејач Фан Компресор Моторни Отпорник Регулаторот Контрола 7701051272 За Рено Clio II Thalia

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Година:
7701051272 509921 F664411DF
Име На Модел:
F664411DF
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
4inch
Објектот Висина:
4inch
Специјални Функции:
Седум милијарди седум сто еден милион педесет и една илјада двесте седумдесет и две
Материјал Тип:
509921
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
PABOKAY
PABOKAY:
917003
Тип На Објект:
Компресор Моторс

Стоката во категоријата